Turite klausimų?   -   (+370) 698 76774

Jeigu yra būdas padaryti geriau, mes jį rasime

Inžinerinės komunikacijos yra vandentiekio ir nuotekų tinklai, šildymo vamzdynai ir sistemos. Inžineriniai tinklai – statinio statybos sklype (išskyrus statinio vidų) ir už jo ribų nutiesti komunaliniai ar vietiniai vandentiekio, nuotekų šalinimo, šilumos, naftos, dujų ar kito kuro, technologiniai vamzdynai, elektros perdavimo, energijos ir elektroninių ryšių tinklai kartu su maitinimo šaltiniais ir įrenginiais.


UAB „Fluidas" pagal Darbo ir Techninį projektą, Statybos techninį reglamentą, gamintojų rekomendacijas greitai ir kokybiškai įrengia šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio, nuotekų sistemas, projektuoja. Taip pat teikia katilinių ir šilumos punktų, laboratorijų – švarių patalpų montavimo paslaugas.

Inžinerinių komunikacijų įrengimas reikalauja specfinių žinių. Be to sausos teorinės žinios be įgūdžių yra praktinės vertės neturinti informacija. Bendrovė „Fluidas" vienija savo srities specialistus, kurie turi ir nuolat atnaujina žinias, bei skaičiuoja jau ne pirmus patirties šioje srityje metus.

Daugiau apie projektus čia.

Fluidas.lt © 2024