Turite klausimų?   -   (+370) 698 76774

Jeigu yra būdas padaryti geriau, mes jį rasime

Bendrovė „Fluidas" teikia šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio, nuotekų sistemų, katilinių ir šilumos punktų montavimo ir projektavimo, laboratorijų įrengimo paslaugas. Tai sparčiai auganti ir aukščiausius reikalavimus darbuotojų profesionalumui bei darbų atlikimo kokybei kelianti kompanija.

Neretai projektuose numatomi sprendimai, kurie dėl itin sudėtingo valdymo vėliau visiškai nenaudojami, arba naudojami itin retai. Todėl projekto kaina nenaudingai išauga. Kita vertus, prisirišus prie vieno gamintojo, užsakovui tenka sudaryti visą pluoštą sutarčių susijusių su šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio, nuotekų sistemų tiekimu, įrengimu ir eksploatacija. Ir savaime suprantama, tai atsispindi projekto sąmatoje. Todėl bendrovė „Fluidas" konsultuoja dėl inžinerinių įrenginių pasirinkimo. Taip pat kompanija neprisiriša prie šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio, nuotekų sistemų gamintojų – nesistengia atstovauti kokių nors prekinių ženklų, tačiau teikia paslaugas nuo A iki Z. Tokiu būdu Jums nereikia ieškoti atskirų paslaugų teikėjų, o įmonė suteikia šimtu procentų garantiją tinkamam įrenginių montavimui ir vėliau sekančiai jų eksploatacijai. 

Nuo 2020 metų Lietuvoje įsigalios nauji reikalavimai pastatų energiniam efektyvumui. A ir aukštesnės energinės klasės pastatuose ypač didelę reikšmę turi šildymo ir vėdinimo sistemos, šilumos punktų, katilinių įrengimas. Todėl kompanija „Fluidas" žengia koja kojon su inovacijomis ir jau dabar gali pasiūlyti sprendimus, dėl kurių kokybiškai atliktų darbų dėka pavyks sklandžiai ir sėkmingai pasiekti energiją tausojančių projektų įgyvendinimą.

Kodėl mes?

Nesvarbu didelio ar mažo objekto užsakovas – kiekvienas, kuris kreipiasi į mus, gauna maksimalų dėmesį ir kokybiškas paslaugas. Kokybė tai nėra tik gamintojo ir Statybos techniniame reglamente aprašyti reikalavimai. Kokybė – tai išspręsta užsakovo problema ir garantas, kad bus tinkamai įgyvendinti užsakovo poreikius atitinkantys sprendimai. Mūsų manymu, geriausios inžinerinės sistemos yra tos, apie kurių veikimą Užsakovas pamiršo, nes jos funkcionuoja patikimai. Kaip tai padaryti – mūsų rūpestis! 

„Fluidas" dirba su Švarių patalpų projektais, t.y. laboratorijos, kurių įrengimui dėl patalpos specifikos keliami ypač griežti reikalavimai (specialūs paviršiai, sandari vėdinimo sistema, oro kondicionavimas, sausinimas, drėkinimas ir pan.). Daugiau apie projektus čia.

Mūsų partneriai - Conlex UAB

UAB „Conlex" yra lietuviško kapitalo skolų išieškojimo įmonė veikianti daugiau nei 10 metų. Mūsų patyrusių specialistų komanda pasitiki daugiau nei 1 000 Lietuvos ir užsienio kompanijų, o valdomų skolų portfelis sudaro virš 20 000 000 Eur.

Fluidas.lt © 2024